Сегодня в смт Врубівський 29.03.2024

Продексім розгромив Шкупі в Лізі чемпіонів

В 1/16 фіналу футзальної Ліги чемпіонів єдиний представник України, херсонський Продексім, здобув впевнену перемогу над Шкупі-1927 з Північної Македонії.   Господарі дуже швидко організували собі комфортну перевагу після голів Зварича і Білоцерківця. Незабаром міг збільшити відрив Продексіма Росса, але влучив у каркас воріт. Він не зумів реалізувати пенальті на 30-й хвилині.   Під кінець зустрічі Шкупі-1927 розмочив рахунок в результаті автоголу Клаудіньо, на що своїм другим голом відразу ж відповів Білоцерківець. До кінця матчу встиг виправити свою помилку і сам Клаудіньо, а на останній хвилині нарешті відзначився і Роса.   Таким чином, херсонці продемонстрували свій клас і без особливих проблем пробилися в 1/8 фіналу турніру.   Продексім - Шкупі - 5:1   Голи: Зварич, 2, Білоцерківець, 3, 34, Клаудіньо, 37, Даніель Роса, 40 - Клаудіньо, 34 (авт.)   Продексім: Ципун - Сорокін, Зварич, Шотурма, Білоцерківець - Заєць, Савенко, Даніель, Волков, Клаудіньо, Ронін, Волянюк, Моспан, Маєвський.     Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet